Aktywnych graczy: 134
 
 
 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA GR A
EKSTRALIGA GR B
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. Top Smokers Club Reprezentant 3 6
2. MatiMowe Myszy 4 6
3. Black Widow 4 5
4. Falubaz Zielona Góra 4 4
5. Team X-Treme 3 3
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Puszek TSCR 2.667
2. LUqq TSCR 2.400
3. Barnej MRT 2.333
4. Marecki MM 2.263
5. Zaba BW 2.263
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S24
KALENDARZ
Marzec 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
     
1
2
 
3
 
Team X-Treme
Black Widow  #4424  22:00
 
4
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Top Smokers Club Reprezentant  #4423  22:00
 
Metanol Racing Team
MatiMowe Myszy  #mrt-mm  22:00
 
Biting Lizards
Falubaz Zielona Góra  #  22:00
 
Anonimowi Alkoholicy
Stalowe Lwy  #4429  21:15
 
Włókniarz Forum Team
Biting Lizards II  #wft-bl2  21:00
 
Fuksiarze
Metanol Racing Team II  #  21:00
 
5
 
Start Gniezno
Sparta Wrocław  #  22:21
 
Unia Leszno
Apator Toruń  #4432  22:00
 
Unia Tarnów
Start Gniezno  #  21:30
 
6
 
Sparta Wrocław
KS Stal Gorzów  #  21:15
 
7
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
The Bandits Riders  #4430  22:00
8
9
 
10
 
Top Smokers Club Reprezentant
Metanol Racing Team  #4438  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Team X-Treme  #4439  22:00
 
Black Widow
Biting Lizards  #Bw-bl  21:45
 
Biting Lizards II
Anonimowi Alkoholicy  #  21:30
 
The Bandits Riders
Metanol Racing Team II  #  20:45
 
 
11
 
MatiMowe Myszy
Kaskaderzy Apokalipsy  #4437  22:00
 
Stalowe Lwy
Włókniarz Forum Team  #4442  21:30
 
Metanol Racing Team II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  21:00
 
Wybrzeże Gdańsk
Motor Lublin  #4431  22:00
 
12
 
Motor Lublin
Unia Leszno  #4487  22:00
 
Unia Tarnów
Sparta Wrocław  #4493  21:45
 
Polonia Piła
CKM Włókniarz Częstochowa  #  21:30
13
14
15
16
17
 
18
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Metanol Racing Team  #4446  22:00
 
The Bandits Riders
Fuksiarze  #  21:30
 
Team X-Treme
MatiMowe Myszy  #4447  21:30
 
Włókniarz Forum Team
Anonimowi Alkoholicy  #4458  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #4449  21:00
 
19
 
Apator Toruń
Wybrzeże Gdańsk  #  22:00
 
Sparta Wrocław
Polonia Piła  #4496  21:45
 
KS Stal Gorzów
CKM Włókniarz Częstochowa  #stal-ckm  21:30
 
20
 
Biting Lizards
Top Smokers Club Reprezentant  #  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Biting Lizards II  #4460  22:00
 
Fuksiarze
Stalowe Lwy  #  21:30
 
21
 
KS Stal Gorzów
Polonia Piła  #stal-pila  21:30
22
23
24
 
 
25
 
MatiMowe Myszy
Falubaz Zielona Góra  #4451  22:30
 
Metanol Racing Team
Biting Lizards  #  22:00
 
Black Widow
Kaskaderzy Apokalipsy  #4452  22:00
 
Metanol Racing Team II
Włókniarz Forum Team  #4542  21:45
 
Stalowe Lwy
Metanol Racing Team II  #4468  21:00
 
Liga Juniorów I  #ligajuniorow  20:00
 
26
 
Motor Lublin
Falubaz Zielona Góra  #4489  22:30
 
Polonia Piła
Start Gniezno    21:30
 
Unia Tarnów
KS Stal Gorzów  #4498  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń  #4500  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław  #4504  21:30
 
27
 
Stalowe Lwy
The Bandits Riders  #4463  21:30
 
Anonimowi Alkoholicy
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4462  21:15
28
29
30
31
    
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2019-03-25
    Barnej

    Wybrzeze
    33.700

    33.700
  • 2019-03-25
    Maras

    Polan
    33.679

    33.679
  • 2019-03-25
    Skulek

    Kraków
    31.984

    31.984
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 4 kolejka
Post: Barnej, wczoraj 23:22
Temat: 4 kolejka
Post: Amber Mouse, wczoraj 23:20
Temat: Zrywanie kontraktów
Post: ZiGi, wczoraj 23:14
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
LISTA SERWERÓW
  IP OPIS
18.195.242.106:6658 AUTOSERVER STSPL.EU #4
18.195.242.106 AUTOSERVER STSPL.EU #1
18.195.242.106:6657 AUTOSERVER STSPL.EU #3
18.195.242.106:6656 AUTOSERVER STSPL.EU #2
52.59.242.104:6657 AUTOSERVER STSPL.EU #3
52.59.242.104 AUTOSERVER STSPL.EU #1
52.59.242.104:6658 AUTOSERVER STSPL.EU #4
52.59.242.104:6656 AUTOSERVER STSPL.EU #2