Aktywnych graczy: 169
 
 

 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA GR A
EKSTRALIGA GR B
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. Oszukani Renciści 5 8
2. Black Widow 4 6
3. Falubaz Zielona Góra 4 6
4. Top Smokers Club Reprezentant 4 6
5. Speedway Retirees 5 4
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Puszek TSCR 2.667
2. MaciasBDG BW 2.350
3. Zaba BW 2.333
4. Adam FZG 2.250
5. Spiker BW 2.211
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S20
KALENDARZ
Marzec 2017 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
   
 
 
1
 
Black Widow
Speedway Retirees  #3629  22:30
 
Anonimowi Alkoholicy
Team X-Treme  #3686  22:30
 
Biting Lizards
FC Albatros  #bl-fcb  22:15
 
Oszukani Renciści
Falubaz Zielona Góra  #or-fzg  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Rycerze Speedwaya  #wft-rs  21:30
 
1/4 Grand Prix Challenge  #  21:00
 
 
 
2
 
Young Lions
Top Smokers Club Reprezentant  #yl-tscr  21:45
 
Żużlowe Pyrty
Stalowe Lwy  #zp-sl  21:00
 
Polonia Piła
Polonia Bydgoszcz  #pila-bydgoszcz  22:30
 
1/8 IMP  #  21:00
3
4
 
5
 
Stalowe Lwy
Biting Lizards  #3689  22:05
 
Speedway Retirees
Young Lions  #3632  22:00
 
6
 
FC Albatros
Kaskaderzy Apokalipsy  #fca-ka  22:30
 
Oszukani Renciści
Black Widow  #3631  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Ognista Szpryca  #3685  22:00
 
Mechaniczna Pomarańcza
Never Die  #3627  21:00
 
Team X-Treme
Włókniarz Forum Team  #3691  21:00
 
7
 
GKM Grudziądz
Polonia Bydgoszcz  #gkm-polonia  22:30
 
K.S. ROW Rybnik
Stal Rzeszów  #3775  22:00
 
Unia Leszno
KS Stal Gorzów  #unia-stal  22:00
 
Start Gniezno
Motor Lublin  #start-motor  21:45
 
Apator Toruń
Falubaz Zielona Góra  #apator-falubaz  21:30
 
8
 
Anonimowi Alkoholicy
FC Albatros  #aa-fca  21:00
 
 
9
 
Falubaz Zielona Góra
Mechaniczna Pomarańcza  #fzg-mp  22:30
 
Never Die
Top Smokers Club Reprezentant  #nd-tscr  22:15
 
1/2 Grand Prix Challenge  #  21:00
10
11
 
12
 
Biting Lizards
Kaskaderzy Apokalipsy  #3694  22:10
 
Ognista Szpryca
Anonimowi Alkoholicy  #os-aa  22:04
 
13
 
Mechaniczna Pomarańcza
Oszukani Renciści  #3635  22:00
 
Top Smokers Club Reprezentant
Speedway Retirees  #3638  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Ognista Szpryca  #wft-os  21:30
 
Żużlowe Pyrty
Team X-Treme  #3697  21:30
 
Rycerze Speedwaya
Żużlowe Pyrty  #3690  21:00
 
14
 
Stal Rzeszów
CKM Włókniarz Częstochowa  #3784  22:00
 
K.S. ROW Rybnik
Polonia Piła  #3785  22:00
 
KS Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra  #3788  22:00
15
 
 
16
 
Team X-Treme
Stalowe Lwy  #3700  21:30
 
1 runda Grand Prix  #  21:00
17
18
 
19
 
Biting Lizards
Anonimowi Alkoholicy  #3704  22:00
 
Ognista Szpryca
Żużlowe Pyrty  #3701  21:28
 
20
 
Young Lions
Black Widow  #3636  22:00
 
Speedway Retirees
Oszukani Renciści  #3644  22:00
 
Stalowe Lwy
Rycerze Speedwaya  #  21:15
 
21
 
Motor Lublin
Apator Toruń  #3787  22:00
 
Unia Leszno
Start Gniezno  #leszno-gniezno  22:00
 
Polonia Piła
Stal Rzeszów  #3808  22:00
 
Polonia Bydgoszcz
CKM Włókniarz Częstochowa  #3809  22:00
 
GKM Grudziądz
K.S. ROW Rybnik  #3810  22:00
 
Apator Toruń
KS Stal Gorzów  #3790  21:30
 
Motor Lublin
Unia Leszno  #3791  21:00
 
Falubaz Zielona Góra
Start Gniezno  #3792  21:00
22
 
 
23
 
Never Die
Falubaz Zielona Góra  #3637  22:00
 
1/4 IMP  #  21:00
24
25
 
26
 
FC Albatros
Włókniarz Forum Team  #fca-wft  22:00
 
27
 
Falubaz Zielona Góra
Speedway Retirees  #3641  22:00
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #bw-tscr  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Kaskaderzy Apokalipsy  #wft-ka  22:00
 
Rycerze Speedwaya
Biting Lizards  #3699  21:30
 
Stalowe Lwy
Ognista Szpryca  #3707  21:30
 
28
 
Start Gniezno
Falubaz Zielona Góra  #3795  21:45
29
 
 
30
 
Team X-Treme
Biting Lizards  #3709  22:00
 
2 runda Grand Prix  #  21:00
31
      
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2017-03-23
    Amber Mouse

    Narodowy
    29.548

    -0.256
  • 2017-03-21
    Speed

    ToruńLM
    32.473

    -0.071
  • 2017-03-07
    Amber Mouse

    GrudziądzLM
    35.181

    -0.127
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 1/4 IMP '20 - rozpiska i wyniki
Post: Boom, wczoraj 12:19
Temat: 1/4 IMP '20 - rozpiska i wyniki
Post: cyki27, wczoraj 08:10
Temat: 1/4 IMP '20 - rozpiska i wyniki
Post: Tunio, wczoraj 00:20
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
1. Puszek
 
20
2. Vodecka
 
14
3. Amber Mouse
 
14
4. Ipaq
 
13
5. Pietrek97
 
13
LISTA SERWERÓW
  IP Admin
52.58.23.97 STSPL
52.58.23.97:6656 STSPL
52.58.23.97:6657 STSPL